Unit HEM

 CARTA ORGANISASI
UNIT HAL EHWAL MURID 2015

AHLI JAWATANKUASA
UNIT HAL EHWAL MURID 2015



JAWATANKUASA INDUK HEM 2015
Pengerusi
Pn. Tee Seok Tin      (Guru Besar)
Naib Pengerusi 1
Pn. Rosni bt Ismmail   (Pen. Kanan HEM)
Naib Pengerusi  2
(Pen. Kanan Pentadbiran)
Naib Pengerusi  3
Pn. Nur Munifah bt Mazlan (Pen. Kanan Kokurikulum)
Setiausaha
Pn Noraini bt Mustapha
Pen. Setiausaha
Pn Norhasinah bt Ismail
Guru Data HEM
Pn Siti Noriani bt Mohd Zain
AJK
Pn Maria bt Mamat (BK)
En Mohamad Omar b Othman (Buku Kedatangan)
Pn Fadhilatun Jami’e bt Darus (Disiplin)
Pn Faizah bt Ishak  (Pengawas)
En Amynooraden b Yom (PPDa)
Pn Noorhidayah bt Ahmad Hanapi (Kantin)
Tn Hj Muhammad Shakir b Mat Shah (SPBT)
Pn Viola Saw Siew Bee (3K)
Pn Nur Annisak bt Ishak (Keceriaan dan Kebersihan)
Pn Muniroh bt Jusoh (Kesihatan)
En Zainal b Mohamad Hashim (Pencegahan Aedes dan Denggi)

Pn Muhaini bt Che Mohamed (Bantuan dan Kebajikan)
En Mohd Najib b Sulaiman (Keselamatan)
Pn Tho Pei Ming (PS1M)
Pn Peramaswary a/p Raja Gopal (RMT)
Pn Siti Nor Hidayah bt Sariman  (KWAMP)





NAMA GURU KELAS DAN GURU PEMBANTU
SESI 2015



Bil
Nama Guru Kelas
Kelas
Guru Pembantu
1
Pn. Muniroh bt Jusop
1 Gigih
Pn. Nur Annisak bt Ishak
2
Pn. Tho Pei Ming
1 Usaha
Pn. Muhaini bt Che Mohamed
3
Pn. Noor Hidayah bt Muhamad Hanapi @ Sabri
1 Maju
Pn. Rosnawati bt Damsah
4
Pn. Khairun Aniza bt Ahmad
1 Rajin
Tn. Hj Mohd Shakir b Mat Shah
5
Pn. Norhasinah bt Ismail
1 Tekun
En. Mohd Nizam b Mokhtar
6
Pn. Norfazura bt Abdullah
2 Gigih
Pn. Noorzilawaty bt Mansordin
7
Pn. Asiah bt Husin
2 Usaha
Pn. Norhafizam bt Mohd Nor
8
Pn. Chin Siew Lan
2 Maju
Pn. Nur Annisak bt Ishak
9
Pn. Nik Rosmawati bt Nik Hassan
2 Rajin
En. Amynooraden b Yom
10
En. Mohd Qarib b Zainal Abidin
2 Tekun
Pn. Fadhilatun Jami’e bt Daurs
11
Pn. Viola Saw Siew Bee
3 Gigih
Pn. Siti Norhidayah bt Sariman
12
Pn. Hasniwatie bt Halim
3 Usaha
En. Musmarto b Mustapa
13
Cik Padmini a/p Nadesan
3 Maju
Pn. Siti Noriani bt Mohd Zain
14
Pn. Poorna a/p Kunabalan
3 Rajin
Pn. Siti Norhidayah bt Sariman
15
Pn. Faizah bt Ishak
3 Tekun
Pn. Nurul Amanina bt Amer Hamzah
16
Pn. Che Puteh bt Sulaiman
4 Gigih

17
Pn. Kavita a/p Narayanasamy
4 Usaha
Pn. Nor Hasanah bt Jusoff
18
Pn. Tamil Chivil a/p Shanmugam
4 Maju

19
En. Mohd Najib b Sulaiman
4 Rajin
Pn. Noraini bt Mustapha
20
Pn. Thaneswari a/p Tandathaipani
5 Gigih
En. Azmer Hisyam b Azman
21
En. Mohd Firdaus b Mohd Yaakob
5 Usaha
En. Ahmad syariffuddin b Abd Latiff
22
Pn. Anna Theressa a/p Arulanatham
5 Maju
Pn. Zakiah bt Omar
23
Pn. Karamjit Kaur a/p Pritam Singh
5 Rajin
En. Muhammad Omar b Othman
24
Pn. Peramaswary a/p Rajagopal
6 Gigih
Pn. Fatimah bt Kadir
25
Pn. Halwani bt Abdul Wahab
6 Usaha
Pn. Nurul Azimah bt Shahul Hamid
26
Pn. Nor Hafizam bt Abdul Samad
6 Maju
En. Raja Firdaus b Raja Sulaiman
27
Zainal b Moham ad Hashim
6 Tekun.
Pn. Hairani bt Yakim